Kerkim i Avancuar

Toke per shitje, Sarande.

35,000 €
Saranda, Albania

Pershkrimi i Prones

Toke per shitje ne Sarande ne rrugen e 6 prane antenave, me pamje nga Saranda, me siperfaqe 417m2 dhe siperfaqe ndertimi 200m2. Ndodhet ne nje zone turistike te ketij vendi, dhe ne nje zone mjaft te mire dhe te frekuentuar per zhvillim biznesi. Cmimi okazion 35,000 Euro.

Adresa:
Qyteti: Saranda
Zona: Lukove
Shteti: Albania
ID e Prones: PRO68
Siperfaqe: 200 m2
Nr. Dhomave: 0
Tualetet: 0
Kat:
Cmimi: 35,000 €
Lloji i Prones: Land
  • Kerkim i Avancuar

Prona të ngjashme

Apartament me qira 1+1 Rruga Ramazan Shijaku,Tirane.

300 € /Muaj
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
60 m2
Siperfaqe

Apartament ne shitje 1+1 ,Rruga e Barrikadave,Tirane.

64,000 €
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
72 m2
Siperfaqe

OKAZION !!! Apartament ne shitje 2+1+2 Fusha e Aviacionit ,Tirane.

Tel. per Cmim
2
Dhoma Gjumi
2
Tualet
109 m2
Siperfaqe