Kerkim i Avancuar

Vilë 3-katëshe per shitje, Pogradec.

170,000 €
Pogradec, Albania

Pershkrimi i Prones

Vilë 3-katëshe per shitje në qytetin e Pogradecit. Shtëpia është 220 m2 gjithsej bashkë me truallin rrethues 90 m kati (×4) .Vazhdimisht janë kryer investime . Ka një mobilim cilësor si dhe dhoma të bollshme dhe të arreduara shumë mirë. Shtëpia ndodhet në një zonë shumë të qetë të qytetit me pamje nga liqeni, një zonë që të favorizon për hotele. Vila disponon dukumentacion të rregullt. Cmimi okazion.

Adresa:
Qyteti: Pogradec
Zona: Pogradec
Shteti: Albania
ID e Prones: PRO39
Siperfaqe: 220 m2
Nr. Dhomave: 3
Tualetet: 1
Kat: 1
Cmimi: 170,000 €
Lloji i Prones: Villa
  • Kerkim i Avancuar

Prona të ngjashme

Apartament me qira 1+1 Rruga Ferit Xhajko,Tirane.

250 € /Muaj
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
m2
Siperfaqe

Apartament ne shitje 3+1, Fresku.

Tel. per Cmim
3
Dhoma Gjumi
2
Tualet
300 m2
Siperfaqe

Jepet me qira kati i 2-te i nje vile ,Zogu i Zi , Tirane .

250 € /Muaj
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
85 m2
Siperfaqe