Kerkim i Avancuar

Hotel per shitje, Orikum Vlore.

170,000 €
Orikum Vlore, Albania

Pershkrimi i Prones

Hotel per shitje në Orikum-Vlore , vetem 17.7 km larg nga qyteti i Vlores. Hoteli përbëhet nga 5 dhoma, me kuzhinë të përbashkët të ndarë nga dhomat. Gjithashtu ka dhe një bar që është në dispozicion të klientëve,një kopësht fantastik dhe të madh sëbashku me parking. Hoteli ndodhet shumë afër detit .Disponon dokumentacion të rregullt.

Adresa: Orikum
Qyteti: Vlore
Zona: Orikum
Shteti: Albania
ID e Prones: PRO25
Siperfaqe: m2
Nr. Dhomave: 5
Tualetet: 0
Kat:
Cmimi: 170,000 €
Lloji i Prones: Hotel
  • Kerkim i Avancuar

Prona të ngjashme

Apartament me qira 1+1 Rruga Ferit Xhajko,Tirane.

250 € /Muaj
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
m2
Siperfaqe

Apartament ne shitje 3+1, Fresku.

Tel. per Cmim
3
Dhoma Gjumi
2
Tualet
300 m2
Siperfaqe

Jepet me qira kati i 2-te i nje vile ,Zogu i Zi , Tirane .

250 € /Muaj
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
85 m2
Siperfaqe