Kerkim i Avancuar

Apartament me qira 1+1 Rruga Ramazan Shijaku,Tirane.

300 € / Muaj
Tirane, Albania

Pershkrimi i Prones

•Siperfaqe 60 m2 •Kati: 2-te banim me ashensor •Organizohet ne sallon ndenje , ambjet kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. • Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore duke ofruar kushte optimale per jetese komode dhe sa me te rehatshme. •Cmimi:300 € .•Kontaktoni ne: +35569 800 6001 / [email protected]

Adresa:
Qyteti: Tirane
Zona: Rruga Ramazan Shijaku
Shteti: Albania
ID e Prones: PRO447
Siperfaqe: 60 m2
Nr. Dhomave: 2
Tualetet: 1
Kat:
Cmimi: 300 € / Muaj
Lloji i Prones: Apartment
  • Kerkim i Avancuar

Prona të ngjashme

Apartament me qira 1+1 Rruga Ramazan Shijaku,Tirane.

300 € /Muaj
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
60 m2
Siperfaqe

Apartament ne shitje 1+1 ,Rruga e Barrikadave,Tirane.

64,000 €
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
72 m2
Siperfaqe

OKAZION !!! Apartament ne shitje 2+1+2 Fusha e Aviacionit ,Tirane.

Tel. per Cmim
2
Dhoma Gjumi
2
Tualet
109 m2
Siperfaqe