Kerkim i Avancuar

Apartament ne shitje 1+1 ,Rruga e Barrikadave,Tirane.

64,000 €
Tirane, Albania

Pershkrimi i Prones

Apartament ne shitje 1+1 në rrugen e Barrikadave.• Sipërfaqja e apartamentit : 72 m2. • Kati 1-re banim,te nje pallati te ri me ashensor. Organizimi : • Sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. •Apartamenti shitet bosh ,zona eshte lehtesisht e aksesueshme dhe shume prane qendres se qytetit.•Cmimi: 64.000 euro i diskutueshem.• Per informacion te detajuar dhe nje vizite ne prone kontakto ne : +355 69 800 6001 / [email protected]

Adresa:
Qyteti: Tirane
Zona: Rruga e Barrikadave
Shteti: Albania
ID e Prones: PRO446
Siperfaqe: 72 m2
Nr. Dhomave: 2
Tualetet: 1
Kat:
Cmimi: 64,000 €
Lloji i Prones: Apartment
  • Kerkim i Avancuar

Prona të ngjashme

Apartament me qira 1+1 Rruga Ramazan Shijaku,Tirane.

300 € /Muaj
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
60 m2
Siperfaqe

Apartament ne shitje 1+1 ,Rruga e Barrikadave,Tirane.

64,000 €
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
72 m2
Siperfaqe

OKAZION !!! Apartament ne shitje 2+1+2 Fusha e Aviacionit ,Tirane.

Tel. per Cmim
2
Dhoma Gjumi
2
Tualet
109 m2
Siperfaqe