Kerkim i Avancuar

OKAZION !!! Apartament ne shitje 2+1+2 Fusha e Aviacionit ,Tirane.

Tel. per Cmim
Tirane, Albania

Pershkrimi i Prones

Apartament ne shitje 2+1+2 në "Garden Residence Turdiu" , tek Fusha e Aviacionit.• Sipërfaqja e apartamentit : 109 m2. • Kati 1-re banim. Organizimi : • Sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. • Kompleksi është i pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga rruga Dritan Hoxha dhe 21- Dhjetori. Per informacion te detajuar dhe nje vizite ne prone kontakto ne : +355 69 800 6001 / [email protected]

Adresa:
Qyteti: Tirane
Zona: Fusha e Aviacionit
Shteti: Albania
ID e Prones: PRO445
Siperfaqe: 109 m2
Nr. Dhomave: 3
Tualetet: 2
Kat:
Cmimi: Tel. per Cmim
Lloji i Prones: Apartment
  • Kerkim i Avancuar

Prona të ngjashme

Apartament me qira 1+1 Rruga Ramazan Shijaku,Tirane.

300 € /Muaj
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
60 m2
Siperfaqe

Apartament ne shitje 1+1 ,Rruga e Barrikadave,Tirane.

64,000 €
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
72 m2
Siperfaqe

OKAZION !!! Apartament ne shitje 2+1+2 Fusha e Aviacionit ,Tirane.

Tel. per Cmim
2
Dhoma Gjumi
2
Tualet
109 m2
Siperfaqe