Kerkim i Avancuar

Apartament 2+1 ne shitje,Medreseja ,Tirane.

125,000 €
Tirane, Albania

Pershkrimi i Prones

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 130 m2, prane Medreses . Ndodhet ne katin e 7-te ne pallat te ri,me ashensor ne rruge kryesore. Organizohet ne 1 sallon, kuzhine , 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Shitet bosh duke ju ofruar mundesi shume te mira per te krijuar ambientin tuaj komod dhe familjar. Cmimi: 125.000€. Per me shume informacion kontaktoni ne : +355 69 800 6001; [email protected]

Adresa:
Qyteti: Tirane
Zona: Medreseja
Shteti: Albania
ID e Prones: PRO442
Siperfaqe: 130 m2
Nr. Dhomave: 3
Tualetet: 1
Kat:
Cmimi: 125,000 €
Lloji i Prones: Apartment
  • Kerkim i Avancuar

Prona të ngjashme

Apartament me qira 1+1 Rruga Ramazan Shijaku,Tirane.

300 € /Muaj
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
60 m2
Siperfaqe

Apartament ne shitje 1+1 ,Rruga e Barrikadave,Tirane.

64,000 €
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
72 m2
Siperfaqe

OKAZION !!! Apartament ne shitje 2+1+2 Fusha e Aviacionit ,Tirane.

Tel. per Cmim
2
Dhoma Gjumi
2
Tualet
109 m2
Siperfaqe