Kerkim i Avancuar

Ambjent komercial per qira,Tregu Elektrik,Tirane.

600 € / Muaj
Tirane, Albania

Pershkrimi i Prones

Jepet ambient biznesi me qira Tregu Elektrik. Siperfaqe totale 140m2. Ambjenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge me fasade xhami 10 m. Punimet baze behen nga vete pronari. Ofron mundesi shume te mire per t'u investuar ne biznesin qe ju keni projektuar, pasi zona eshte e frekuentuar dhe ka organizim shume te mire per te ndihmuar ne rritjen e biznesit. Cmimi 600€/ muaj. Per me shume informacion kontaktoni ne : +355 69 800 6001 / [email protected]

Adresa:
Qyteti: Tirane
Zona: Tregu Elektrik
Shteti: Albania
ID e Prones: PRO441
Siperfaqe: 140 m2
Nr. Dhomave: 0
Tualetet: 0
Kat:
Cmimi: 600 € / Muaj
Lloji i Prones: Multipurpose space
  • Kerkim i Avancuar

Prona të ngjashme

Apartament me qira 1+1 Rruga Ramazan Shijaku,Tirane.

300 € /Muaj
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
60 m2
Siperfaqe

Apartament ne shitje 1+1 ,Rruga e Barrikadave,Tirane.

64,000 €
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
72 m2
Siperfaqe

OKAZION !!! Apartament ne shitje 2+1+2 Fusha e Aviacionit ,Tirane.

Tel. per Cmim
2
Dhoma Gjumi
2
Tualet
109 m2
Siperfaqe