Kerkim i Avancuar

Apartament 1+1 ne shitje ,Kune, Shengjin.

42,250 €
Shengjin, Albania

Pershkrimi i Prones

Apartament 1+1 ne shitje Kune,Shengjin. Siperfaqe 65 m2.Organizohet ne sallon ndenje + kend gatimi + 1 dhome gjumi + 1 banjo dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri 4-katesh me ashensor. Shitet i mobiluar, me punime cilesore dhe pamje panoramike. Disponon certifikate pronesie. Cmimi 42.250 i diskutueshem. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontakto tani : +355 800 6001/[email protected]

Adresa:
Qyteti: Shengjin
Zona: Kune
Shteti: Albania
ID e Prones: PRO435
Siperfaqe: 65 m2
Nr. Dhomave: 2
Tualetet: 1
Kat:
Cmimi: 42,250 €
Lloji i Prones: Apartment
  • Kerkim i Avancuar

Prona të ngjashme

Apartament me qira 1+1 Rruga Ramazan Shijaku,Tirane.

300 € /Muaj
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
60 m2
Siperfaqe

Apartament ne shitje 1+1 ,Rruga e Barrikadave,Tirane.

64,000 €
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
72 m2
Siperfaqe

OKAZION !!! Apartament ne shitje 2+1+2 Fusha e Aviacionit ,Tirane.

Tel. per Cmim
2
Dhoma Gjumi
2
Tualet
109 m2
Siperfaqe