Kerkim i Avancuar

Jepet me qira kati i 2-te i nje vile ,Zogu i Zi , Tirane .

250 € / Muaj
Tirane, Albania

Pershkrimi i Prones

Jepet me qira kati i 2-te i nje vile,hyrje me vete nga kati i pare.Siperfaqe totale 85 m2. Ambjenti jepet pjeserisht i mobiluar.Organizohet: Sallon i madh ndenje + ambjent guzhine + tualet+ballkon dhe oborr duke ju ofruar mundesi parkimi.Zona ofron te gjitha kushtet per nje jetese cilesore. Cmimi :250 €/ muaj. Per me shume informacion kontaktoni ne: +355 69 800 6002/ [email protected]

Adresa:
Qyteti: Tirane
Zona: Zogu I Zi
Shteti: Albania
ID e Prones: PRO431
Siperfaqe: 85 m2
Nr. Dhomave: 2
Tualetet: 1
Kat:
Cmimi: 250 € / Muaj
Lloji i Prones: Villa
  • Kerkim i Avancuar

Prona të ngjashme

Apartament me qira 1+1 Rruga Ramazan Shijaku,Tirane.

300 € /Muaj
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
60 m2
Siperfaqe

Apartament ne shitje 1+1 ,Rruga e Barrikadave,Tirane.

64,000 €
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
72 m2
Siperfaqe

OKAZION !!! Apartament ne shitje 2+1+2 Fusha e Aviacionit ,Tirane.

Tel. per Cmim
2
Dhoma Gjumi
2
Tualet
109 m2
Siperfaqe