Kerkim i Avancuar

Apartament ne shitje 3+1, Fresku.

Tel. per Cmim
Tirane, Albania

Pershkrimi i Prones

Apartament ne shitje 3+1 ne zonen e Freskut. Siperfaqe 300m2 + verande. Organizohet ne dhome ndenje + dhome gatimi + 2 dhoma gjumi + 2banjo + 1dhome garderobe. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ,me orientim lindje-jug dhe eshte i mobiluar ne menyre luksoze duke ju ofruar nje jetese shume komode. Disponon hipotek. Cmimi 250.000 euro. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontakto tani : +355 800 6004/[email protected]

Adresa:
Qyteti: Tirane
Zona: Fresku
Shteti: Albania
ID e Prones: PRO428
Siperfaqe: 300 m2
Nr. Dhomave: 4
Tualetet: 2
Kat:
Cmimi: Tel. per Cmim
Lloji i Prones: Apartment
  • Kerkim i Avancuar

Prona të ngjashme

Apartament me qira 1+1 Rruga Ramazan Shijaku,Tirane.

300 € /Muaj
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
60 m2
Siperfaqe

Apartament ne shitje 1+1 ,Rruga e Barrikadave,Tirane.

64,000 €
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
72 m2
Siperfaqe

OKAZION !!! Apartament ne shitje 2+1+2 Fusha e Aviacionit ,Tirane.

Tel. per Cmim
2
Dhoma Gjumi
2
Tualet
109 m2
Siperfaqe