Kerkim i Avancuar

Toke Truall + Ndertim, Maminas Durres.

75,000 €
Durres, Albania

Pershkrimi i Prones

Toke-truall dhe ndertim ne shitje me siperfaqe totale : 650m2 .Prona ndodhet buze autostrade ne zonen e Maminas, Durres. Disponon dokumentacion te rregullt.Çmimi : 75.000 €. Per me shume informacion kontaktoni ne : +355 69 800 6004 / [email protected]

Adresa:
Qyteti: Durres
Zona: Maminas
Shteti: Albania
ID e Prones: PRO420
Siperfaqe: 650 m2
Nr. Dhomave: 0
Tualetet: 0
Kat:
Cmimi: 75,000 €
Lloji i Prones: Land
  • Kerkim i Avancuar

Prona të ngjashme

Apartament me qira 1+1 Rruga Ramazan Shijaku,Tirane.

300 € /Muaj
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
60 m2
Siperfaqe

Apartament ne shitje 1+1 ,Rruga e Barrikadave,Tirane.

64,000 €
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
72 m2
Siperfaqe

OKAZION !!! Apartament ne shitje 2+1+2 Fusha e Aviacionit ,Tirane.

Tel. per Cmim
2
Dhoma Gjumi
2
Tualet
109 m2
Siperfaqe