Kerkim i Avancuar

2 Ambiente per qira, Stacioni Trenit, Tirane.

400 € / Muaj
Rruga Reshit Petrela Tirane, Albania

Pershkrimi i Prones

Jepen me qira 2 ambiente secili me siperfaqe 42 m2, ne Rr. Reshit Petrela. Ambientet ndodhen buze rruges kryesore, te sapo investuara me punime cilesore duke ofruar komoditet maksimal. Te dy ambientet organizohen ne hapsiren kryesore ku mund te reklamoni shebimin tuaj, secili ambient ka tualetin perkates. Zona ofron mundesi per te zhvilluar biznesin tuaj , pasi eshte shume e frekuentuar dhe ka levizje ne cdo ore te dites. Cmimi: 800 € dhe 400 €. Per detaje me te hollesishme kontaktoni ne : [email protected] / +355 69 800 6004

Adresa: Rruga Reshit Petrela
Qyteti: Tirane
Zona: Stacioni I trenit
Shteti: Albania
ID e Prones: PRO390
Siperfaqe: 42 m2
Nr. Dhomave: 0
Tualetet: 1
Kat: 1
Cmimi: 400 € / Muaj
Lloji i Prones: Commercial
  • Kerkim i Avancuar

Prona të ngjashme

Apartament me qira 1+1 Rruga Ramazan Shijaku,Tirane.

300 € /Muaj
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
60 m2
Siperfaqe

Apartament ne shitje 1+1 ,Rruga e Barrikadave,Tirane.

64,000 €
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
72 m2
Siperfaqe

OKAZION !!! Apartament ne shitje 2+1+2 Fusha e Aviacionit ,Tirane.

Tel. per Cmim
2
Dhoma Gjumi
2
Tualet
109 m2
Siperfaqe