Kerkim i Avancuar

2 Ambiente per qira, Stacioni Trenit, Tirane.

400 € / Muaj
Rruga Reshit Petrela Tirane, Albania

Pershkrimi i Prones

Jepen me qira 2 ambiente secili me siperfaqe 42 m2, ne Rr. Reshit Petrela. Ambientet ndodhen buze rruges kryesore, te sapo investuara me punime cilesore duke ofruar komoditet maksimal. Te dy ambientet organizohen ne hapsiren kryesore ku mund te reklamoni shebimin tuaj, secili ambient ka tualetin perkates. Zona ofron mundesi per te zhvilluar biznesin tuaj , pasi eshte shume e frekuentuar dhe ka levizje ne cdo ore te dites. Cmimi: 800 € dhe 400 €. Per detaje me te hollesishme kontaktoni ne : [email protected] / +355 69 800 6004

Adresa: Rruga Reshit Petrela
Qyteti: Tirane
Zona: Stacioni I trenit
Shteti: Albania
ID e Prones: PRO390
Siperfaqe: 42 m2
Nr. Dhomave: 0
Tualetet: 1
Kat: 1
Cmimi: 400 € / Muaj
Lloji i Prones: Commercial
  • Kerkim i Avancuar

Prona të ngjashme

Shitet Toke ne Aeroportin Nene Tereza, Rinas.

Tel. per Cmim
0
Dhoma Gjumi
0
Tualet
9800 m2
Siperfaqe

Apartament 1+1 per qira, Piazza, Tirane.

245 € /Muaj
1
Dhoma Gjumi
1
Tualet
m2
Siperfaqe

Zyre me qira, ish- Blloku, Tirane

320 € /Muaj
0
Dhoma Gjumi
0
Tualet
35 m2
Siperfaqe